اندروید12.1/توسعه دهندگان XDA مطالب جالبی را در مورد به روز رسانی افزایشی بعدی اندروید 12 ، که احتمالاً Android 12.1 نامیده می شود ، کشف کردند. ما در حال حاضر محدوده کامل ویژگی ها را نمی دانیم ، اما این احتمال وجود دارد که اکثر آنها ، اگر نه همه ، به منظور بهبود تجربه تلفن تاشو باشد. همچنین ممکن است این اقدامی برای آماده شدن برای عرضه گوشی تاشو Pixel باشد.

تصاویری از رایانه لوحی که نسخه بتا اندروید 12 را اجرا می کند ، گرفته شده است

در هر صورت ، توسعه دهندگان XDA یک ویژگی نوار وظیفه را در نسخه های اولیه بتا اندروید 12 مشاهده کردند و یک آموزش همراه با چند رشته کد پیدا کردند که نحوه رفتار نوار وظیفه را نشان می دهد.

به طور پیش فرض ، داک روی صفحه اصلی باز می ماند یا هنگامی که نمای صفحه تقسیم می شود و هنگامی که یک برنامه را به صورت تمام صفحه باز می کنید مخفی می شود. یک برنامه را از نوار وظیفه نگه دارید و بکشید تا هنگام باز شدن تلفن در هر دو نیمه صفحه باز شود ، نوار وظیفه را لمس کرده و نگه دارید تا آن را متصل یا پنهان کنید و البته می توانید برنامه های دلخواه خود را اضافه کنید.

کد سیستم متحرک های بهینه هنگام تاشو و باز شدن صفحه را توصیف می کند و تصویری از یک گوشی باز نشده نشان می دهد که نوار وظیفه را نشان می دهد. جالب است بدانید که تصویر دو نمونه جداگانه از مرورگر کروم گوگل را نشان می دهد ، بنابراین ممکن است در Android 12.1 برای بهبود چند وظیفه ای از پشتیبانی آن پشتیبانی کنیم. اندروید12.1

‫0/5 (0 امتیاز )