راهنمای خرید اقساطی کالا با حکمت کارت؛ حکمت کارت همانند به یک بن کارت اعتباری است که برای نظامیان سراسر کشور میباشد که شاغلین و بازنشستگان نیروی انتظامی, شاغلین و بازنشستگان ارتش و بازنشستگان سپاه میتوانند به صورت اقساطی با حکمت کارت خرید انجام دهند و اقساط از فیش حقوقشان کسر شود.

کارت حکمت دارای اعتبارمشخصی میباشد که در حال حاضر سقف توان پرداخت اقساط ماهیانه با کارت حکمت مبلغ ۱۰ میلیون ریال و حداکثر تا ۲۴ ماه می باشد. توصیه می شود به منظور تسهیل در روند خرید و جلوگیری از اتلاف زمان در مراحل تایید شدن سفارش متقاضیانی که قصد خرید اقساطی دارند میبایست پیش از مراجعه به سایت از میزان توان پرداخت اقساط ماهیانه کارت خود آگاهی داشته باشند.

راهنمای خرید اقساطی کالا با حکمت کارت

  1. برای خرید و ثبت سفارش کافی است تا به فروشگاه بتا مراجعه کنید.
  2. در مرحله بعد ثبت نام انجام دهید.
  3. بعد از ثبت نام برای ادامه خرید به قسمت دسته بندی کالا مراجعه فرمایید و محصول خود را به سبد خرید اضافه کنید خرید.
  4. بعد از آن برای تکمیل فرآیند خرید تمامی مشخصات خریدار به صورت دقیق وارد کرده و در آخر تعداد اقساط و مبلغ پیش پرداخت را تعیین فرمایید.
  5. در این مرحله سفارش شما ثبت شده و شماره پیگیری در اختیار شما قرار داده میشود و همکاران پشتیبانی بعد از ۲۴ ساعت و در صورت تایید سفارش با شما تماس خواهند گرفت و شما می‌بایست برای تایید هویت صاحب کارت حکمت کپی کارت ملی ایشان را به پشتیبان ارائه دهید.