راهنمای خرید اقساطی فروشگاه اینترنتی بتا با انگیزه و هدف تسهیل در فرآیند خرید غیرحضوری اقساطی کالا و خدمات از جمله محصولاتی مانند موبایل ،تبلت ،لپ‌تاپ، دوربین عکاسی، لوازم خانگی ، کنسول بازی و دیگر کالاهای بادوام برای دارندگان کارت حکمت ،مستمری بگیران تامین اجتماعی ، کارمندان آموزش و پرورش و دارندگان چک صیادی راه‌اندازی شده است. در این فروشگاه اینترنتی خرید اقساطی کالا و خدمات برای تمامی این عزیزان فراهم شده است.
نحوه ی خرید از فروشگاه بتا همانند به خرید از فروشگاه‌‌های اینترنتی رایج است و در صورت وجود سوال و مشکل می توانید در ساعات اداری برای پشتیبانی  با تلفن  02159168730 تماس حاصل فرمایید. تمامی محصولات مورد نیاز شما برای خرید قسطی داخل سایت موجود است و جهت خرید نیازی به مراجعه حضوری به مراکز طرف قرارداد نیست و فقط کافیست بعد از ثبت سفارش کالای خود را با ارسال رایگان در منزل دریافت کنید.
در فروشگاه بتا خریداران برای خرید اقساطی  نیازی به پرداخت وجه قبل از خرید ندارند و می توانند محصول مورد نیاز خود را از دم قسط به صورت اقساطی خریداری کنند،ضمن اینکه اگر قصد پرداخت مبلغ پیش از خرید دارید می توانید در زمان ثبت سفارش مبلغ مورد نظر خود را از طریق درگاه بانکی سایت پرداخت فرمایید.

راهنمای خرید اقساطی موبایل بدون ضامن و پیش پرداخت

برای خرید از فروشگاه بتا نیازی به مراجعه حضوری ندارید و تمامی مراحل خرید اقساطی بصورت آنلاین انجام میشود.

راهنمای خرید اقساطی کالا

  1. برای خرید و ثبت سفارش کافی است تا به فروشگاه بتا مراجعه کنید.
  2. در مرحله بعد ثبت نام انجام دهید.
  3. بعد از ثبت نام برای ادامه خرید به قسمت دسته بندی کالا مراجعه فرمایید و محصول خود را به سبد خرید اضافه کنید خرید.
  4. بعد از آن برای تکمیل فرآیند خرید تمامی مشخصات خریدار به صورت دقیق وارد کرده و در آخر تعداد اقساط و مبلغ پیش پرداخت را تعیین فرمایید.
  5. بعداز انجام مرحله 4 می بایستی یکی از طرحهای اقساط را انتخاب کنید.
  6. در این مرحله سفارش شما ثبت شده و شماره پیگیری در اختیار شما قرار داده میشود و همکاران پشتیبانی بعد از ۲۴ ساعت  با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را ارائه می کنند.

مزایای خرید اقساطی از فروشگاه بتا

  1. اصلی ترین مزیت خرید از فروشگاه بتا امکان خرید کالا بدون هیجگونه مراجعه حضوری و خرید محصول خود به صورت اقساطی طی بازه زمانی 24 ماهه است .
  2. دومین مزیت خرید  از فروشگاه بتا ، خرید بدون پیش پرداخت است . شما می توانید به راحتی از دم قسط تمامی کالاهای مورد نظر  خود را تهیه کنید.
  3. در تمامی مراحل ثبت سفارش ، فرآیند به صورت آنلاین است و احتیاجی به ارسال مدارک فیزیکی نیست.
  4. تمامی محصولات سفارشی شما عزیزان به از طریق پست ارسال میگردد .

 

در تمامی مراحل ثبت سفارش از راهنمایی تا پیگیری می‌توانید با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید و در جریان تمام امور قرار بگیرید.