شیائومی 12 اولترا با دوربین برند لایکا عرضه می شود

اوایل سال جاری، شایعه‌ای حاکی از آن بود که همکاری هواوی و لایکا به پایان رسیده است و این برند عکاسی به دنبال شرکای بلندمدت دیگری است.

قسطی موبایل شیائومی بخرید

روش خرید قسطی گوشی شیائومی حکمت کارت

شایعات اولیه به آنر و شیائومی اشاره داشتند و به نظر می رسد حداقل نیمی از آن درست بوده است.گوشی های شیائومی از کیفیت و البته قیمت مناسبی برخوردارند و رفته رفته طرفداران زیادی را به خود جلب می کند در فروشگاه اینترنتی بتا نیروهای مسلح دارای حکمت کارت ، فرهنگیان ، مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی و دارندگان چک صیادی  می توانند با روشهای متفاوت گوشی مورد نظر خودرا بدون پیش قسط تا 36 ماهه قسطی خرید کنید .

شیائومی 12 اولترا

به گفته ایستگاه گفتگوی دیجیتال در Weibo، لایکا قبلاً با شیائومی قراردادی بسته است، بنابراین Xiaomi 12 Ultra آینده برند لایکا را روی لنزهای دوربین خود خواهد داشت.

روش خرید اقساطی گوشی موبایل شیائومی فرهنگیان

انتظار می رود این گوشی هوشمند در سه ماهه اول سال 2022، کمی دیرتر از سری استاندارد شیائومی 12 وارد بازار شود.

در حال حاضر مشخص نیست که لایکا چه کمکی به تنظیمات دوربین خواهد کرد،

اما حداقل می‌توانیم منتظر فیلتر رنگی و ورودی در مورد پردازش کلی باشیم. به محض اینکه بیشتر در مورد آن بشنویم شما را به روز می کنیم.

روش خرید قسطی گوشی موبایل شیائومی مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی

خرید اقساطی گوشی های شیائومی

 شاغلین و بازنشستگان نیروی انتظامی, شاغلین و بازنشستگان ارتش و بازنشستگان سپاه می توانند به صورت اقساطی با حکمت کارت خرید کنند و اقساط آن از فیش حقوق شان کسر شود.

همکاری شیائومی و لایکا

از سال 2019، هواوی گوشی‌های پرچمدار خود را با دوربین‌های تحت لیسانس لایکا عرضه کرده است. با این حال، همکاری هواوی و لایکا در سال جاری با عرضه سری هواوی P50 به پایان رسید. در ماه مه، افشاگر Teme ادعا کرد که لایکا به‌دنبال تولیدکننده جدیدی برای برند خود است.

روش خرید قسطی موبایل شیائومی با چک صیادی

او همچنین ادعا کرد که این برند ممکن است با آنر، شیائومی یا شارپ همکاری کند که مورد آخر را در گوشی هوشمند AQUOS R6 با سنسور ۱ اینچی دوربین شاهد بودیم.

حال، یک افشای جدید توسط Digital Chat Station نشان می‌دهد که لایکا و شیائومی ممکن است برای سری Xiaomi 12 به توافق رسیده باشند.

افشاگر چینی اخیراً تصویری از شیائومی Mi 11 Ultra را به‌اشتراک گذاشته است که نشان تجاری لایکا را در نمایشگر ثانویه خود نشان می‌دهد. این موضوع بیانگر آنست که Xiaomi 12 Ultra ممکن است دارای دوربین‌های بهینه‌شده تحت لیسانس لایکا باشد.

 

‫0/5 (0 امتیاز )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *