Ice Universe می گوید که Galaxy S22 Ultra دارای زوم مداوم دوربین های 3x و 10x خواهد بود

شایعات متناقض زیادی در مورد تنظیم دوربین در Samsung Galaxy S22 Ultra آینده وجود دارد. برخی می گویند که این گوشی از راه اندازی S21 Ultra مجدداً استفاده می کند ، برخی دیگر ادعا می کنند که به سنسورهای جدید 200 مگاپیکسلی سامسونگ مجهز است. Leakster Ice Universe وارد عمل شده و بیشتر به سمت گزینه اول متمایل است ، اما با دوربین های تله فوتو بهبود یافته است.

به گفته The Cat ، S22 Ultra دارای دو لنز زوم با فاصله کانونی متغیر است. اولین مورد در 3x و دوم در 10x شروع می شود. اینها همان اعداد بزرگنمایی Ultra فعلی هستند ، اگرچه لنزهای جدید باید بتوانند بیشتر بزرگنمایی کنند (اطلاعات مربوط به فاصله کانونی در حال حاضر مشخص نیست).

و یک ارتقاء کوچک برای سنسورهای مورد استفاده در دو دوربین تلویزیونی وجود خواهد داشت. مدل جدید از دو سنسور 12 مگاپیکسلی با پیکسل های 1.22 میکرومتر استفاده می کند ، در مقایسه با دو سنسور 10 مگاپیکسلی با اندازه پیکسل یکسان (یعنی سنسورهای جدید کمی بزرگتر خواهند بود). هر دو دوربین از تثبیت کننده نوری تصویر (OIS) برخوردار خواهند بود.

دوربین اصلی یکسان خواهد بود ، به جز چند تغییر. این دوربین دارای سنسور 108 مگاپیکسلی با 0.8 میکرومتر پیکسل است. مشخص نیست که آیا این همان سنسور HM3 است که در Ultra فعلی استفاده می شود یا نسل جدید. گفته می شود که OIS بهبود یافته را به ارمغان می آورد.

تنظیمات دوربین Samsung Galaxy S21 Ultra فعلی

گفته می شود که دوربین فوق عریض به سنسور 12 مگاپیکسلی متصل می شود ، اما دارای OIS است. تثبیت الکترونیکی تمایل دارد به اندازه کافی در مناطق فوق العاده خوب کار کند ، اما این ممکن است ترفندهای جالب جدیدی را فعال کند.

در نهایت ، دوربین سلفی. این دوربین همچنان مانند Ultra فعلی دارای سنسور 40 مگاپیکسلی است و تقریباً از نوع زیر نمایشگر نخواهد بود (اولین دوربین UD سامسونگ دارای رزولوشن 4 مگاپیکسل است و زمان توسعه آن کمتر از یک سال است). با این حال ، سامسونگ لنز را بهبود می بخشد ، بنابراین بدون ارتقا نیست.

سری Galaxy S22 سامسونگ در ژانویه 2022 پیش بینی می شود ، با نزدیک شدن زمان عرضه باید اطلاعات قابل اطمینان تری بدست آوریم. Galaxy S22 و S22+ ممکن است به دنبال ارتقاء اصلی دوربین با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و لنز تله مناسب (احتمالا همان ماژول 3x کانونی متغیر 3x با S22 Ultra) باشند.

برای خرید اقساطی کلیک کنیدویژه حکمت کارت , چک صیادی , اتما فرهنگیان , بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

‫0/5 (0 امتیاز )