در ماه ژوئن ، گزارش ها ادعا می کردند که هواوی دیگر قصد ندارد پرچمدار دیگری را پس از سری P50 ، که در ماه ژوئیه عرضه شد ، عرضه کند. گزارش شد و به شدت گمانه زنی شد که هواوی سری Mate مناسب را منتشر نخواهد کرد ، احتمالاً به دلیل ممنوعیت ایالات متحده و هواوی و محدودیت های زنجیره تامین.

یک گزارش جدید از یک کارشناس ارشد DSCC (Display Supply Chain Consultants) مدعی است که پرچمدار سری Mate هنوز برای انتشار در سه ماهه چهارم سال جاری برنامه ریزی شده است. به گفته این کارشناس ، داوین نارنجو ، (از طریق فناوری سریع) هواوی سری Mate 50 را مدتی در ماه اکتبر عرضه می کند.

هواوی میت 50 ممکن است در ماه اکتبر وارد بازار شود. اگرچه این شرکت فاش نکرده است که قصد دارد کدام دستگاه را در ماه اکتبر عرضه کند ، اما این تصور را داشتیم که هواوی قصد دارد سری P50 سری P50 را برای بازارهای جهانی خارج از چین عرضه کند.

تیزر هفته گذشته دستگاهی را نشان داد که به نظر می رسد P50 Pro باشد ، اما این گزارش سوال می کند که آیا می تواند سری آینده Mate باشد. با بازرسی دقیق تر ، پایین ترین نقطه ضعف دوربین تیزر بالاتر از دکمه تنظیم صدا است ، که با سری P50 مطابقت ندارد ، و ما را به این باور می رساند که ممکن است این یک گوشی جدید باشد.

صرف نظر از اینکه وارد می شود یا نه ، در دسترس بودن سری جدید Mate ممکن است بسیار محدود باشد. در حال حاضر ما نمی دانیم کدام گزارش ها را باید باور کرد. ما فقط می توانیم تا 21 اکتبر منتظر بمانیم تا ببینیم هواوی در بازارهای جهانی چه برنامه ای دارد.

اطلاعات زیادی در مورد زیبایی و طراحی سری Mate در خارج از تیزر اخیر در دست نیست ، اما ما انتظار داریم که تنظیمات دوربین مشابه یا بهتر از سری Huawei P50 را شاهد باشیم. این امکان برای تراشه های کوالکام نیز وجود دارد ، زیرا هواوی موفق به عرضه مدل وانیلی P50 با Snapdragon 888 شده است.

‫0/5 (0 امتیاز )