Apple AirPods 3 چه می دانید ؟

Apple AirPods 3/داشتن محصولات اپل خیلی ها رو وسوسه میکند و خیلی از علاقمندان مایل به داشتن محصولات اپل هستند . از گوشی گرفته تا ایر پاد و لپ تاپ و … اما قیمت این محصول در همه جای دنیا من جمله ایران گران است و شاید خرید نقدی برای همه کس  آسان نباشد اما آیا این بدان معنا است که از داشتن آن صرف نظر باید کرد ؟ هرگز ،فروشگاه اینترنتی بتا این امکان را فراهم ساخته تا دوستداران محصولات اپل به صورت اقساط و البته بدون پیش قسط طی 6 تا 36 ماه گوشی و یا هر محصول دیگر اپل را تهیه کند فقط کافی است به سایت ما مراجعه کنید.

دیروز اپل رویداد جدیدی را برای راه اندازی “Unleashed” که در 18 اکتبر برنامه ریزی شده بود تأیید کرد. ستاره های این نمایشگاه تقریباً چیپست نسل بعدی اپل از سری M مبتنی بر ARM با نام M1X و لپ تاپ های MacBook Pro 14 و 16 اینچی جدید هستند. در حال حاضر نشت کننده WeiboPandaIsBald همچنین ایرپاد 3 را که مدت ها شایعه شده بود به این بازی اضافه می کند.

Apple AirPods 3

Apple AirPods 3Apple AirPods 3

AirPods 2 معمولی غیر Pro  اپل از مارس 2019 به بازار عرضه شده است و مشخص است که باید به روز شود. انتظار می رفت که نسل سوم در چندین رویداد قبلی اپل سقوط کند ، هرچند جایی دیده نمی شد. بر اساس نشت و شایعات گذشته AirPods 3 دارای طراحی الهام گرفته از AirPods Pro با ساقه های کوتاهتر و قاب شارژ دوباره طراحی شده با طراحی داخلی در گوش بدون نوک سیلیکونی است. AirPods 3 به احتمال زیاد از حذف نویز فعال صرف نظر می کند که منحصر به مدل پرو خواهد بود.

دارندگان حکمت کارت ، دارندگان دسته چک صیادی ، مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی و فرهنگیان کشور میتوانند از شرایط اقساط محصولات اپل و دیگر محصولات مورد نظرشان بهره مند شوند.

‫0/5 (0 امتیاز )