جزئیات Honor دوربین چهارگانه Ultra Fusion سری Magic3

Honor سری Magic3 را با چیپست Snapdragon 888+ در ماه آگوست به بازار آورد و هر سه گوشی از دوربین های چشمگیری برخوردار بودند. در حالی که خود را برای راه اندازی جهانی آماده می کند ، این شرکت از فناوری عکاسی Ultra Fusion Quad-Camera Photography خود رونمایی کرد ، که توضیحی است بر آنچه دوربین ها را بسیار چشمگیر می کند.این فناوری در اصل ترکیبی از یک تصویر تلفیقی AI بین دو سنسور بزرگ است تا بافت و جزئیات بهتری در عکس ها ارائه دهد.

هنگامی که دوربین با زوم 1 برابر ، که تنظیمات پیش فرض است ، عکس می گیرد ، ادغام بین دوربین اصلی و دوربین تک رنگ اتفاق می افتد. هنگامی که به دنبال عکس های فوق عریض یا تله فوتو می روید ، تیرانداز اصلی با یکی از دیگر عکس گیرها برای بهبود جزئیات و رنگ تصویر کار می کند.Honor Ultra Fusion Magic3

Honor Magic3 Pro before and after the Fusion tech

گوشی های Magic3 Pro و Magic3 Pro+ دارای دوربین تله فوتو هستند که از این فناوری تلفیقی نیز پشتیبانی می کند. هنگامی که یک تصویر بزرگنمایی می شود ، وضوح آن تا 180 درصد بر اساس ریاضیات شرکت بهبود می یابد.

چیزی که در مطبوعات فاش نشد این است که Honor دقیقاً چگونه این فناوری را راه اندازی کرد آیا از طریق به روزرسانی OTA به گوشی های فعلی Magic3 می رسد یا قبلاً در دسترس بوده است ، اما نحوه عملکرد آن به طور عمومی اعلام نشده است. در هر صورت واحدهای جهانی باید آن را خارج از جعبه ارائه دهند.برای خرید قسطی گوشی های هوشمند به سایت ebeta24.com مراجعه کنید.

برای خرید اقساطی بر روی نماد سایت کلیک کنیدویژه حکمت کارت , چک صیادی , اتما فرهنگیان , بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

‫0/5 (0 امتیاز )