طرح کرامت فروش اقساطی دوره آموزشی

طرح ملی کرامت کارت با محوریت ارائه کالا و خدمات اقساطی و اعتباری به پرسنل ادارات و سازمان های دولتی و مراکز و شرکتهای بزرگ بخش خصوصی تدوین و به اجرا گذاشته شده است. ارائه خدمات به کارت های اعتباری مانند حکمت کارت و یا ارائه خدمات به فرهنگیان کشور و همچنین بازنشستگان ومستمری بگیران تامین اجتماعی از ویژگی های طرح کرامت میباشد.

کرامت کارت چیست ؟

کارت اعتباری کرامت یکی از خدمات ویژه گروه شرکت های خدمات بازرگانی افق طلایی است. کارت کرامت بصورت فیزیکی برای ارگانها و سازمانهای دارای امنیت به دلیل عدم نیاز به احراز هویت به هنگام خرید بواسطه ارائه کد ملی و نیز بصورت مجازی برای دیگر سازمانها مانند آموزش و پرورش توسط ارائه کارت ملی صادر و در اختیار ایشان قرارداده میشود. در طرح کرامت با آغاز فرآیند اعتبارسنجی بصورت آنلاین نه تنها در هزینه های خرید کالا و خدمات صرفه جویی کرده، بلکه بسترساز توسعه کمی و کیفی خدمات فروش اقساطی کالا و خدمات در فضایی رقابتی بوده ایم.

خدمات ویژه کرامت کارت

– بابت خرید اقساطی هیچ گونه چک یا سفته یاضامن مطالبه نمیگردد.

– رمز داربودن کرامت کارت همانند کارت های عابر بانک وعدم امکان استفاده بوسیله سایرین .

– امکان مسدود نمودن کارت بوسیله صاحب کارت یا سازمان ذیربط.

-قابلیت استفاده از اپلیکیشن کیف پول کرامت جهت دریافت رمز یکبار مصرف و کنترل موجودی کارت و دریافت سوابق خرید.

فروش اقساطی دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی

 

 همکاری مشترک سازمان جهاددانشگاهی و بتا جهت فروش اقساطی دوره های آموزشی

به منظور ارائه خدمات آموزشی به خانواده های تحت پوشش طرح کرامت شرکت بین المللی بامداد تابان آریا (بتا)، امکان شرکت در کلیه دوره های آموزشی ارائه شده از سوی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران به صورت اقساطی فراهم گردیده است . افراد تحت پوشش طرح کرامت ، در هنگام ثبت نام وجهی پرداخت نمی کنند و شهریه آنان از طریق کرامت کارت بتا پرداخت می شود.

نکته : ثبت نام هایی که تا پایان هر ماه انجام می شود از انتهای ماه بعد در روال پرداخت اقساطی قرار می گیرند و شهریه دوره در 6 قسط مساوی توسط شرکت بتا از ثبت نام شدگان کسر و به حساب سازمان جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران پرداخت می گردد.

با استفاده از این خدمت، امکان ثبت نام علاقمندان در کلیه دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران (دوره های حضوری و یا آنلاین) وجود دارد و ثبت نام شدگان از این طریق از کلیه مزایای فراگیران آزاد در دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران برخوردار خواهند شد.

برای استفاده از این طرح کافی است به هنگام ثبت نام در دوره ­ها و اتصال به درگاه بانکی برای پرداخت شهریه دوره، درگاه کرامت را انتخاب کنید. با توجه به اینکه سامانه به صورت آنلاین به دیتابیس کرامت متصل است، چنانچه کد ملی شما جزء کد ملی هایی باشد که تحت پوشش طرح کرامت قرار دارند، سامانه نسبت به پذیرش و ادامه روند ثبت نام شما بدون دریافت وجه اقدام می کند و اگر کد ملی شما جزء افراد تحت پوشش طرح کرامت نباشد درخواست متقاضی رد خواهد شد.

برای ثبت نام در دوره ها محدودیتی وجود ندارد و هر یک از داوطلبان می توانند با توجه به علاقه و نیاز خود در کلیه دوره هایی که علاقمند هستند ثبت نام و شرکت کنند.در پایان هر دوره نیز گواهینامه پایان دوره بر اساس قوانین و ضوابط آموزشی جهاد دانشگاهی برای فراگیران صادر خواهد شد.در صورت انصراف از شرکت در دوره، مطابق قوانین انصراف از دوره جهاد دانشگاهی با متقاضیان انصراف رفتار خواهد شد.

برای ثبت نام در دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی و بهره مندی از مزایای کرامت کارت ابتدا به آدرس اینترنتی سازمان جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران به آدرس www.jtt.ir مراجعه کرده و درمنوی اصلی سایت گزینه ی ورود/ثبت نام را انتخاب می کنید.

www.jtt.ir 

راهنمای خرید اقساطی دورهاموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

پس از ثبت نام در سایت می توانید دوره ی مورد نظرخود را در سایت مشاهده نموده و ثبت سفارش انجام دهید. در بخش جزئیات دوره ، موارد مربوط به هر دوره قابل مشاهده است.

ثبت نام اقساطی دوره اموزشی

‫0/5 (0 امتیاز )