مشخصات اصلی Samsung Galaxy Tab A8 2021 فاش شده است ، ممکن است در ماه اکتبر وارد شود

سامسونگ یک تبلت مقرون به صرفه جدید برای سری Galaxy Tab  خود آماده می کند و اولین تصاویر هفته گذشته ظاهر شد. Galaxy Tab A8 2021 نامیده می شود و طبق آخرین اطلاعات به دست آمده توسط 91mobiles ، در ماه اکتبر از چیپست Snapdragon برخوردار خواهد شد.

گزینه های حافظه شامل انتخاب بین 3 یا 4 گیگابایت RAM است ، در حالی که فضای ذخیره سازی به 128 گیگابایت می رسد ، اما سامسونگ قصد دارد یک اسلات microSD را به همراه داشته باشد.

Samsung Galaxy Tab A8 2021

Galaxy Tab A8 2021 یک دستگاه مقرون به صرفه خواهد بود و برای کاهش قیمت ، سامسونگ به LCD TFT پایبند خواهد بود. منابع می گویند رزولوشن FullHD+ (1200p) خواهد داشت.

شایعات همچنین ادعا می کنند که این تبلت با تلفن هوشمند Galaxy S21 FE سامسونگ به اشتراک گذاشته می شود. ما هنوز هیچ چیز خاصی از غول کره ای در تاریخ عرضه به بازار نشنیده ایم.در حال حاضر دارندگان حکمت کارت ،دسته چک صیادی ،مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی و فرهنگیان می توانند با روش فروش اقساطی کالا بدون پیش قسط و از 6 تا 36 ماه تبلت مورد نظرشان را بصورت اقساط از فروشگاه بتا خرید کنند.تبلت A7 سامسونگ با 32 گیگ حافظه مناسبترین تبلت برای استفاده های دانش آموزی است که در اقساط بلند مدت به فروش می رسد.

‫0/5 (0 امتیاز )