درخواست همکاری با مجموعه بتا شاپ

گسترش کسب و کار با همراهی بتا شاپ

(ویژه دارندگان کسب و کار | فروشگاه های حضوری)

فروشگاه بتا به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های اینترنتی با امکان خرید اقساطی کالا ویژه کلیه دارندگان کارت های اعتباری از جمله حکمت کارت, کارت اعتباری ثمین, بیمه ملت, بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی, فرهنگیان کشور, مخابرات استان تهران, سازمان اتوبوسرانی, چک وغیره, بدون ضامن و پیش پرداخت می‌باشد. فروشگاه بتا شاپ ویترینی از محصولات مورد‌نیاز در دسته‌بندی‌های متعدد از جمله، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، فرهنگی و هنری، آرایشی و بهداشتی، مد و پوشاک، وسایل نقلیه، گردشگری و غیره است.

ما در فروشگاه بتا خدماتی را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید تنها در 3 قدم اقدام به ثبت کالا و افزایش فروش بدون نیاز به دانش و مهارت خاصی کنید. کافیست محصول مورد نظر را به پنل نمایندگی خود اضافه کنید و پس از درج قیمت و موجودی اقدام به فروش آنلاین و فروش حضوری کنید.

بدون کسر کارمزد فروش

در فروشگاه بتا کارمزد فروش شما 0 درصد است و هیچ مبلغی از فروش شما بعنوان کارمزد خدمات کسر نخواهد شد.

تنها در 3 قدم

تنها در 3 قدم کالا را به پنل خود اضافه کنید, قیمت و موجودی کالا را درج کنید و اقدام به فروش آنلاین و فروش حضوری کنید.

بدون نیاز به درج کالا

در بتا شاپ نیازی به تعریف و درج کالا نیست, کافیست محصول مورد نظر را به پنل نمایندگی خود اضافه کنید و فروش خود را افزایش دهید.

مراحل و شرایط اخذ نمایندگی بتا شاپ

جهت جذب نمایندگی فروش کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و درخواست نمایندگی خود را اعلام کنید. سپس فایل قرارداد برای شما ارسال خواهد شد و پس از تایید جهت امضاء قرارداد به دفتر شرکت, دعوت خواهید شد تا پس از نهایی شدن قرارداد پنل نمایندگی فروش در اختیار شما قرار گیرد.